Katarzyna Nawrocka

Moi rodzice wpoili mi wartości – że trzeba ciężko pracować, na to co chcesz w życiu osiągnąć, że twoje słowo jest święte, że robisz to co mówisz, że traktujesz ludzi z godnością i szacunkiem nawet jak ich nie znasz, nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz.

Napisz do mnie.

katarzyna.nawrocka@pro-finanse.com

O mnie.

Gdy masz wystarczająco dużo determinacji, a ja mam jej bardzo dużo, nawet najtrudniejsze rzeczy nie staną mi na drodze do osiągnięcia sukcesu. W życiu chcę realizować swoje własne marzenia – jestem wytrwała i śmiało stawiam kolejne kroki do celu.

Życie to sinusoida – raz jesteśmy na górze raz na dole, robię wszystko, aby dołek był jak najmniej odczuwalny. Życie nauczyło mnie pokory, dziś mam, ale jutro mogę nie mieć – tak było wiele razy. Dziś robię wszystko, aby sytuacje „dziś nie mam” się nie powtórzyły.

Mój dom i moje rodzina to mój azyl.

Moi przyjaciele to świętość. 

Mam super moce – jestem Mamą Franka.

Jestem ambitna, ekstrawertyczna, otwarta na doświadczenie i sumienna. Nie boję się wyzwań, zawsze podejmuję rękawice i walczę do samego końca. 

Nie lubię próżni i opowieści bez treści i zakończenia.

Lubię jasne zasady – tak działam białe jest białe a czarne jest czarne, nie ma szarości.

„Cokolwiek Twój umysł potrafi wymyślić i w to uwierzyć to potrafi to też osiągnąć”

Odwiedź Nas!

Zapraszamy do naszych biur w Poznaniu i Buku. Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. Zaufaj profesjonalistom!

Kontakt